X

Xtrading

Centrum logistyczne w Tarnowie

Front-End

UI/UX

Back-End

Centrum logistyki

Firma Xtrading prowadzi wysokiej jakości formy sprzedaży e-commerce, przygotowuje dostawy i zwroty, integruje e-sklepy z systemem magazynowym, obsługuje klientów oraz dostarcza wsparcie marketingowe.

Indywidualne podejście w zakresie głównych aspektów logistycznych, pozwalają klientom skupić się na rozwoju ich firmy. Xtrading kompleksowo i odpowiedzialnie zapewnia różnokierunkową współpracę w biznesie. 

Brief

Strona internetowa

Brief

Naszym zadaniem było zaprojektowanie i wdrożenie dla firmy Xtrading strony produktowej, która poprzez przejrzyste przedstawienie swojej usługi zachęci jak największą liczbę potencjalnych klientów do skorzystania z oferty. Założeniami była duża przejrzystość oferowanych usług oraz jak najprzystępniejsze przedstawienie oferty.

  1. Zaprojektowanie szaty graficznej strony www
  2. Zakodowanie grafiki na szablonie WordPress
  3. Wdrożenie strony na serwer i domenę
tworzenie stron internetowych

Jak działaliśmy?

Zaprojektowanie szaty graficznej strony www

Prace rozpoczęliśmy od stworzenia szaty graficznej w oparciu o ustalone z klientem założenia konwersji.

Wybór i zastosowanie szablonu graficznego

Po zaprojektowaniu szaty graficznej wybraliśmy odpowiedni szablon graficzny, aby moc na nim oprzeć już stworzoną grafikę i zmniejszyć koszty.

Wdrożenie strony na serwer i domenę

Całość gotowej strony została zainstalowana na serwerze klienta oraz podpięte pod wykupioną domenę. Zainstalowaliśmy również certyfikat SSL, który obecnie jest już standardem.

Potrzebujesz szybko dowiedzieć się ile Cię to będzie kosztowało?

Sprawdź nasz kreator ofertowy

image
image