T

Trivium Travel

Twój partner w biznesie

Front-End

UI/UX

Back-End

strona internetowa trivium

Partner w podróży

Trivium Travel to centrum obsługi podróży służbowych dla firm. Oferują kompleksowe usługi podróży i zakwaterowania. Ponad 10-letnie doświadczenie zdobyte w branży turystycznej oraz zarządzaniu projektami w międzynarodowych korporacjach doprowadziły do powstania Trivium Travel.

Komfort, bezpieczeństwo oraz nowe pomysły i rozwiązania to kluczowe składniki firmy Trivium. Potwierdza to zaufanie oraz lojalność klientów oraz powierzenie opieki nad każdym etapem organizowanej podróży.

Brief

Strona internetowa

Brief

strona mobilna

Dla Trivium Travel mieliśmy za zadanie stworzyć stronę internetową oraz wygodny konfigurator podróży. Grupą docelową są firmy małe i duże, które chcą zorganizować wyjazd, podróż lub imprezę dla swoich pracowników bądź klientów. 

Celem strony było przedstawienie oferty firmy, a także zachęcenie do skorzystania z usług dzięki wygodnemu i przejrzystemu konfiguratorowi.

  1. Zaprojektowanie szaty graficznej strony www
  2. Zakodowanie i wdrożenie strony na serwer i domenę
  3. Stworzenie konfiguratora usług
Cała strona internetowa

Jak działaliśmy?

Stworzenie projektu graficznego

Bez projektu graficznego nie da się stworzyć strony internetowej (da się, ale nie polecamy), dlatego prace rozpoczęliśmy właśnie od tego etapu. Przygotowaliśmy projekt w oparciu o uwagi klienta oraz kolorystykę firmy.

tworzenie stron internetowych

Zakodowanie i wdrożenie strony na serwer i domenę

Wybór panelu administracyjnego padł na system WordPress. Szatę graficzną zakodowaliśmy właśnie w oparciu o to rozwiązanie.

konfigurator2

Stworzenie konfiguratora usług

Od zera stworzyliśmy konfigurator w postaci interaktywnych slajdów, które krok po kroku, w wygodny sposób prowadzą klienta przez proces konfiguracji usługi.

konfigurator 3

Potrzebujesz szybko dowiedzieć się ile Cię to będzie kosztowało?

Sprawdź nasz kreator ofertowy

image
image