R

Regeneracja Trawnika

Dywan nie trawnik

Front-End

UI/UX

Back-End

Stworzenie strony internetowej

Zakładanie trawników

Wieloletnie doświadczenie firmy w zakładaniu i regeneracji trawników sprawia, że usługi pielęgnacji trawników, poprawy ich kondycji doraźnie, lub opieki całorocznej z planem zabiegów wykonywanych na trawnikach są na najwyższym poziomie.
 
W ofercie firmy znajduje się również zakładanie nowych trawników sianych i rozkładanych z rolki oraz montaż siatki przeciw kretom. W sprzedaży wraz z usługą montażu są również systemy nawadniania oraz roboty koszące.
Brief

Strona internetowa

Brief

Nasz klient nie posiadał wcześniej żadnej strony internetowej w swojej firmie. Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej aby rozpocząć proces budowy marki w internecie. Od naszego klienta otrzymaliśmy gotowe logo i na podstawie jego kolorystyki stworzyliśmy grafikę strony. Głównymi celami była prezentacja zespołu oraz usług świadczonych przez firmę, z podkreśleniem profesjonalizmu i doświadczenia.

  1. Zaprojektowanie szaty graficznej strony www
  2. Wdrożenie projektu graficznego na system WordPress
  3. Wdrożenie gotowej strony na serwer oraz domenę
strona internetowa full

Jak działaliśmy?

Wybór szablonu graficznego i modyfikacja

Prace dla naszego klienta rozpoczęliśmy od wyboru szablonu graficznego, na którym zostanie oparta szata graficzna strony internetowej. Następnie przystąpiliśmy do tworzenia projektu graficznego na jego podstawie.

Wdrożenie projektu graficznego na system WordPress

Stworzona szata graficzna została następnie przetworzona na działającą wersję WordPress, wraz z w panelem administracyjnym do wygodnego zarządzania treścią w witrynie.

Wdrożenie strony na serwerze i domenie

Całość gotowej strony została zainstalowana na serwerze klienta oraz podpięte pod wcześniej istniejącą domenę, na której znajdowała się stara strona internetowa. Zainstalowaliśmy również certyfikat SSL, który obecnie jest już standardem.

Potrzebujesz szybko dowiedzieć się ile Cię to będzie kosztowało?

Sprawdź nasz kreator ofertowy

image
image