L

Lanola.pl

Z radością do stołu

Front-End

UI/UX

Back-End

Kamionka i porcelana

Sklep lanola.pl powstał z miłości do wspólnych chwil przy stole w pięknym wydaniu. W ofercie sklepu znajdują się oryginalne zastawy stołowe, sztućce, zestawy kawowe i herbaciane. Wszystko nadaje posiłkom wyjątkową oprawę, a posiłek staje się przyjemniejszy.
 
 
 
Brief

Sklep Lanola.pl

Brief

Sklep internetowy kraków

Założeniami sklepu były elegancja i minimalizm. Natomiast pod względem technicznym strona miała działać szybko oraz być elastyczna w konfiguracji. Aby obniżyć koszty zdecydowaliśmy się wykorzystać system opensource – Prestashop. Łączy on w sobie szybkość oraz rozbudowaną konfigurację. Do stworzenia sklepu został użyty szablon graficzny, który został zmodyfikowany na potrzeby Lanola

  1. Zaprojektowanie szaty graficznej sklepu internetowego
  2. Wdrożenie sklepu internetowego na silniku Prestashop
  3. Konfiguracja sklepu wraz z dodaniem produktów
  4. Wdrożenie systemu płatności PayU
  5. Wdrożenie integracji Allegro oraz InPost
Sklep internetowy kraków

Jak działaliśmy?

Szata graficzna

Strona została oparta o szablon graficzny. Jest to znakomity sposób na ograniczenie kosztów przy jednoczesnym zachowaniu jakości. Szablon został przerobiony i dostosowany graficznie pod potrzeby klienta.

Wdrożenie sklepu i wprowadzanie treści

Decydując się na rozwiązania techniczne wybór padł na platformę Prestashop. Elastyczność systemu, duża społeczność oraz zaawansowanie projektu pozwoliło na stworzenie szybkiego i spełniającego wymagania Lanoli sklepu.

Konfiguracja sklepu wraz z dodaniem produktów

Sklep oraz Wprowadziliśmy także wszystkie produkty wraz z opisami i zdjęciami i sklep w momencie zakończenia współpracy był w pełni gotowy do przyjęcia klientów. Końcowa konfiguracja pozwala na wygodne zarządzanie sprzedażą oraz wysyłką towarów.

Płatności PayU

Wyposażyliśmy sklep także w szybkie i wygodne płatności Payu.

Integracje z Allegro oraz InPost

Na życzenie Lanoli wdrożyliśmy także integracje z platformą Allegro, dzięki czemu sklep posiada dwustronną integrację pozwalającą na wygodne zarządzanie sprzedażą w dwóch miejscach z jednego panelu. Integracja Inpost pozawala na łatwe wyszukiwanie paczkomatów oraz nadawanie przesyłek bezpośrednio z panelu sklepu.

Potrzebujesz szybko dowiedzieć się ile Cię to będzie kosztowało?

Sprawdź nasz kreator ofertowy

image
image