K

kART-LD

Architektura krajobrazu

Front-End

UI/UX

Back-End

Agencja interaktywna kraków

Nietypowy projekt

kART Landscape Design to pracownia architektury krajobrazu. Dzięki pasji tworzą projekty ogrodów, które są doceniane i nagradzane w branży.

Pracownia architektury krajobrazu stworzona z pasji i z pasją do tworzenia oraz otaczania się pięknem. Wykonuje projekty dla każdego klienta indywidualnie. Firma wyróżnia się kreatywnością w tworzeniu oraz podążaniu za trendami i nową technologią. Współpracuje z architektami, projektantami wnętrz oraz wykonawcami co zapewnia kompleksowość usług.

Brief

Strona internetowa

Brief

Zostaliśmy poproszeni o zaprojektowanie niestandardowej strony internetowej dla pracowni architektury krajobrazu kART. Założeniem było, aby witryna przedstawiona została w formie slajdów. Projekt graficzny powstał w ścisłej współpracy z klientem. Strona posiada liczne animacje oraz efekty przejścia między slajdami. Dodatkowo pierwszy slajd wita gości ciekawą, interaktywną animacją.

Projekt został utworzony w taki sposób, aby nawiązywał do stylu pracowni. Nietypowe menu, stale widoczne po lewej stronie ekranu, pozwala na wygodną nawigację. Strona przesuwa się zarówno w pionie, jak i w poziomie. Użytkownik może poruszać się po witrynie używając myszki lub strzałek na klawiaturze.

Strona jest w pełni responsywna, dzięki czemu wyświetla się poprawnie na wszystkich urządzeniach.

  1. Zaprojektowanie koncepcji i szaty graficznej strony www
  2. Zaprojektowanie slajdów, przejść i animacji.
  3. Zakodowanie i wdrożenie strony na serwer i domenę.
  4. Dostosowanie slajdów pod wszystkie urządzenia mobilne.
cala strona internetowa

Jak działaliśmy?

Zaprojektowanie koncepcji i szaty graficznej strony www

Z racji nietypowości projektu musieliśmy myśleć nieszablonowo. Stąd pomysł na wielopoziomowy pokaz slajdów.

Zaprojektowanie slajdów, przejść i animacji.

Kolejnym etapem było zaprojektowanie wspólnie z klientem każdego ze slajdów. Ideą była niepowtarzalność każdego z nich z jednoczesnym utrzymaniem jednolitego stylu strony.

Zakodowanie i wdrożenie strony na serwer i domenę.

Strona nie posiada panelu CMS, jednak z uwagi na specyficzność projektu, wdrażanie strony było ciekawym wyzwaniem. Wszystkie animacje przejść są płynne. Dodaliśmy również ciekawą animację na pierwszym slajdzie witającym użytkowników.

Dostosowanie slajdów pod wszystkie urządzenia mobilne.

Slajdy są problematyczne jeżeli chodzi o responsywność, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy slajd wyświetlał się bardzo dobrze na każdym z urządzeń mobilnych i stacjonarnych.

Potrzebujesz szybko dowiedzieć się ile Cię to będzie kosztowało?

Sprawdź nasz kreator ofertowy

image
image