J

JRSM

Kancelaria adwokacka

Front-End

UI/UX

Back-End

Adwokaci i radcowie

Zespół JRSM świadczy pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorców, spółek prawa handlowego, stowarzyszeń czy fundacji.

Misją kancelarii JRSM, których siedziby znajdują się zarówno w Tarnowie, jak i w Dąbrowie Tarnowskiej, jest znajdowanie efektywnych i pragmatycznych rozwiązań dla Klientów, a zatem takich, które gwarantują satysfakcję i spełnienie ich oczekiwań.

Adwokaci i radcowie prawni JRSM sprawują pieczę nad każdą sprawą w sposób kompleksowy – od przyjęcia zlecenia do definitywnego zakończenia sprawy.

  • Kategoria :Strona internetowa
  • Klient :Jrsm
  • System: WordPress
  • Adres:https://jrsm.pl/
Brief

Strona internetowa

Brief

Naszym zadaniem było stworzenie dla kancelarii JRSM nowej strony internetowej aby połączyć dwie osobne strony kancelarii dla każdego z miast. Zachowanie dotychczasowej kolorystyki w połączeniu z nowoczesną szatą graficzną pozwoliło na stworzenie profesjonalnie wyglądającej witryny, co znacząco podkreśli prestiż i jakość Kancelarii JRSM. Głównymi celami była prezentacja zespołu oraz usług świadczonych przez kancelarię, z podkreśleniem profesjonalizmu.

  1. Zaprojektowanie szaty graficznej strony www
  2. Wdrożenie projektu graficznego na system WordPress
  3. Wdrożenie gotowej strony na serwer oraz domenę
Strona internetowa tarnów

Jak działaliśmy?

Wybór szablonu graficznego i modyfikacja

Prace dla JRSM rozpoczęliśmy od wyboru szablonu graficznego, na którym zostanie oparta szata graficzna strony internetowej. Następnie przystąpiliśmy do tworzenia projektu graficznego na jego podstawie.

Wdrożenie projektu graficznego na system WordPress

Stworzona szata graficzna została następnie przetworzona na działającą wersję WordPress, wraz z w panelem administracyjnym do wygodnego zarządzania treścią w witrynie.

Wdrożenie strony na serwerze i domenie

Całość gotowej strony została zainstalowana na serwerze klienta oraz podpięte pod wcześniej istniejącą domenę, na której znajdowała się stara strona internetowa. Zainstalowaliśmy również certyfikat SSL, który obecnie jest już standardem.

Szkolenie

Na koniec współpracy kancelaria otrzymała od nas instrukcje jak modyfikować treść na stronie w przystępnej formie filmików instruktażowych.

Potrzebujesz szybko dowiedzieć się ile Cię to będzie kosztowało?

Sprawdź nasz kreator ofertowy

image
image