C

Instytut IME

Medycyna estetyczna w Tarnowie

Front-End

UI/UX

Back-End

Piękno i zdrowie

Instytut Medycyny Estetycznej to wyjątkowe miejsce w Tarnowie. Zostało stworzone dla osób szukających zabiegów z zakresu dermatologii i kosmetologii, które chcą w bezpieczny i profesjonalny sposób poprawić swój wygląd, zadbać o własne zdrowie.

 

Brief

Strona internetowa instytutu

Brief

Strona internetowa IME

Instytut powierzył nam kompleksowe stworzenie strony internetowej. Wybór padł na system WordPress z uwagi na popularność i łatwość w późniejszej obsłudze. Szata graficzna została przygotowana całkowicie od podstaw, opierając się na sugestiach Klienta – potrzebne były elementy luksusu i elegancji – to właśnie najbardziej do takiej grupy docelowej będzie kierowana oferta.

  1. Zaprojektowanie szaty graficznej strony www
  2. Zakodowanie i wdrożenie strony na serwer i domenę
Strona internetowa IME

Jak działaliśmy?

Stworzenie szaty graficznej strony

Prace dla IME rozpoczęliśmy od ustalenia kolorystycznego motywu przewodniego witryny oraz stworzenia grafiki strony internetowej

Wybór i modyfikacja szablonu graficznego

Decydując się na rozwiązania techniczne, wybór padł na użycie szablonu graficznego premium oraz jego modyfikacja. Po zmianach udało nam się osiągnąć efekt indywidualnej szaty graficznej w eleganckim i luksusowym stylu.

Wdrożenie strony na WordPress

Wybór systemu zarządzania treścią padł na WordPress. Z uwagi na swoją popularność oraz łatwość w obsłudze system ten oferuje dużą elastyczność. Po dokonaniu optymalizacji prędkość strony wordpress może starać się konkurować z tymi wykonanymi całkowicie od zera.

Potrzebujesz szybko dowiedzieć się ile Cię to będzie kosztowało?

Sprawdź nasz kreator ofertowy

image
image