G

Gikart

Usługi kartograficzne i geodezyjne

Front-End

UI/UX

Back-End

strona internetowa tarnów

Usługi geodezyjne

Firma geodezyjna z okolic Tarnowa świadczącą profesjonalne usługi geodezyjne na terenie powiatów: tarnowskiego, brzeskiego, dąbrowskiego, gorlickiego, nowosądeckiego. Ofertę kieruje do klientów prywatnych oraz firm i instytucji. 

Brief

Strona internetowa

Brief

Naszym zadaniem było zaprojektowanie i wdrożenie dla firmy Gikart strony usługowej, która poprzez przejrzyste przedstawienie swojej usługi zachęci jak największą liczbę potencjalnych klientów do skorzystania z oferty. Założeniami była duża przejrzystość oferowanych usług oraz jak najprzystępniejsze przedstawienie oferty.

  1. Zaprojektowanie szaty graficznej strony www
  2. Wdrożenie projektu graficznego na system WordPress
  3. Wdrożenie gotowej strony na serwer oraz domenę

Jak działaliśmy?

Wybór szablonu graficznego i modyfikacja

Prace dla Gikart rozpoczęliśmy od wyboru szablonu graficznego, na którym zostanie oparta szata graficzna strony internetowej. Następnie przystąpiliśmy do tworzenia projektu graficznego na jego podstawie.

Wdrożenie projektu graficznego na system WordPress

Stworzona szata graficzna została następnie przetworzona na działającą wersję WordPress, wraz z w panelem administracyjnym do wygodnego zarządzania treścią w witrynie.

Wdrożenie strony na serwerze i domenie

Całość gotowej strony została zainstalowana na serwerze klienta oraz podpięte pod wcześniej istniejącą domenę, na której znajdowała się stara strona internetowa. Zainstalowaliśmy również certyfikat SSL, który obecnie jest już standardem.

Potrzebujesz szybko dowiedzieć się ile Cię to będzie kosztowało?

Sprawdź nasz kreator ofertowy

image
image