C

Food Medicine

Twój dietetyk

Front-End

UI/UX

Back-End

Zdrowy minimalizm

Food Medicine została założona przez znakomitą dietetyk – Magdę. Poprzez pasję jaką darzy dietetykę i zdrowy tryb życia dzieli się ze swoimi klientami zebraną przez lata wiedzą w dziedzinie zdrowego żywienia. 

 

Brief

Food Medicine

Brief

Magda z Food Medicine zwróciła się do nas o pomoc w przygotowaniu pierwszej strony internetowej dla swojej działalności. Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej. Wiązało się to również z wyborem odpowiedniej kolorystyki. Bazą było wcześniej już przygotowane logo, na którego kolorach się opieraliśmy. 

  1. Wybór szablonu strony
  2. Przerobienie grafiki szablonu
  3. Zakodowanie i wdrożenie strony na serwer i domenę

Jak działaliśmy?

Wybór i modyfikacja szablonu graficznego

Decydując się na rozwiązania techniczne, wybór padł na użycie szablonu graficznego premium oraz jego modyfikacja. Po zmianach udało nam się osiągnąć efekt indywidualnej szaty graficznej w minimalistycznym stylu.

Wdrożenie strony na systemie WordPress

Wybór padł na system WordPress. Jego popularność i wsparcie sprawia, że rozbudowa i edycja strony jest łatwa i tania. Klient ma pełną możliwość samodzielnej edycji treści na stronie.

Cennik z innymi walutami

Ze względu na działalność w różnych krajach, była potrzeba zastosowania cen w różnych walutach. Stworzyliśmy specjalną modyfikację w szablonie, która przedstawia dynamiczne ceny w zależności od wybranej waluty.

Potrzebujesz szybko dowiedzieć się ile Cię to będzie kosztowało?

Sprawdź nasz kreator ofertowy

image
image