C

Calma

Centrum Relaksu w Tarnowie

Front-End

UI/UX

Back-End

Luksusowy relaks

Centrum Calma powstało z pasji i potrzeby stworzenia miejsca w Tarnowie, które stanie się oazą spokoju, dla tych, którzy na co dzień borykają się z negatywnymi skutkami ciągłego życia w biegu, permanentnego stresu, zanieczyszczenia środowiska, utraty kontaktu z samym sobą i z otoczeniem.

Calma to styl życia. To filozofia, która opiera się na sile i mądrości natury. Filozofia, która pomoże ci podnieść jakość twojego życia. Obudzi w tobie pokłady radości, szczęścia i spokoju.

Brief

Centrum relaksu Calma

Brief

Dla Centrum Relaksu Calma stworzyliśmy podwaliny identyfikacji wizualnej. Tworząc logo oraz stronę internetową, wyznaczyliśmy kierunek całościowej tematyki graficznej dla salonu Spa. Grafika opiera się o kojącą zieleń oraz element luksusu, jakim jest miedziano-złoty kolor elementów. 

  1. Stworzenie Logo
  2. Zaprojektowanie szaty graficznej strony www
  3. Zakodowanie i wdrożenie strony na serwer i domenę

Jak działaliśmy?

Stworzenie logotypu i wybór kolorystyki

Prace dla Calma rozpoczęliśmy od stworzenia logotypu oraz ustalenia kolorystyczneg motywu przewodniedniego witryny.

Wybór i modyfikacja szablonu graficznego

Decydując się na rozwiązania techniczne, wybór padł na użycie szablonu graficznego premium oraz jego modyfikacja. Po zmianach udało nam się osiągnąć efekt indywidualnej szaty graficznej w eleganckim i kojącym stylu.

Wdrożenie strony na DreamCMS

Panel administracyjny strony to nasz autorski system zarządzania treścią DreamCMS. Zaletami takiego rozwiązania jest szybsza i bezpieczniejsza witryna niż te oparte o system WordPress. Klient ma pełną możliwość samodzielnej edycji treści na stronie.

Dodatki

Do strony dołożyliśmy również takie dodatki jak integracja z chatem Messenger oraz ze stroną Moment.pl

Potrzebujesz szybko dowiedzieć się ile Cię to będzie kosztowało?

Sprawdź nasz kreator ofertowy

image
image