Witosdent

Gabinet stomatologiczny

Gabinet stomatologiczny mieści się w Tarnowie. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz wielu stałych klientów, odznaczając się wysoką jakością usług.  Dla gabinetu prowadzimy również kampanię marketingową.

Gabinet stomatologiczny

Naszym zadaniem jest kompleksowa obsługa gabinetu Witosdent. Stworzyliśmy stronę internetową opartą o najnowsze rozwiązania. Zaimplementowany został system zarządzania treścią, pozwalający na łatwe i samodzielne zarządzanie treścią strony.

Zostaliśmy również poproszeni o stworzenie projektu wizytówki dla gabinetu, tak aby nawiązywała tematycznie do strony internetowej. Zajęliśmy się również wydrukiem, dzięki czemu klient otrzymał gotowy produkt prosto do biura.

W zakresie marketingu stworzyliśmy Facebook fan page, dzięki któremu gabinet może być w stałym kontakcie ze swoimi pacjentami. Zoptymalizowaliśmy również stronę pod względem pozycjonowania oraz przeprowadziliśmy szereg działań w celu polepszenia widoczności strony w wyszukiwarce Google. Dzięki naszej pracy strona wyświetla się w na pierwszych miejscach wyszukiwania na najważniejsze zapytania regionalne.


Zobacz projekt on-line

Technologia

html5, css3, php5, jquery, bootstrap, mysql

Zakres

– indywidualny projekt graficzny
– galeria zdjęć
– system CMS
– integracja Facebook
– Facebook fan page
– projekt wizytówek
– pozycjonowanie
– druk

Kantor-Trębacz 31 października 2015 strona internetowa kantoru w krakowie Flowers&Deco 1 listopada 2015