Dreampics

Kim jesteśmy i co robimy

Jesteśmy...

…zafascynowani możliwościami, jakie daje nam internet.
Dreampics to przede wszystkim ludzie, których łączy wspólna pasja jaką jest wirtualny świat. Jesteśmy młodym i kreatywnym zespołem, który z zapałem podejmuje najtrudniejsze zadania, choć i te proste wykonujemy również z radością!

Stawiamy na ciągły rozwój, stale poszerzając nasz wachlarz usług. Z każdym zrealizowanym projektem zdobywamy cenne doświadczenie i wiedzę, które pozwalają na łatwiejsze i szybsze rozwiązanie Twoich problemów!

Tworzymy...

…rozwiązania na miarę Twoich potrzeb. Wykorzystujemy naszą wiedzę popartą doświadczeniem, którą zebraliśmy przez lata.

Kreatywność, indywidualne podejście, nowoczesność, zaangażowanie, pasja to słowa które najlepiej charakteryzują naszą Agencję.

Wszystkie te cechy wykorzystujemy do tworzenia niepowtarzalnych projektów, które z pewnością nadadzą znakomity wyraz Twojej marce.

Dbamy...

…o najwyższą satysfakcję naszych Klientów. Jak? Wykorzystując najnowsze technologie internetowe oraz projekty graficzne wysokiej jakości.

Zawsze staramy się zrozumieć potrzeby Klienta i zastosować najlepsze rozwiązanie w zakresie promocji i reklamy w internecie.

Jesteśmy na bieżąco z trendami panującymi w dziedzinie marketingu internetowego. Nasze prace powstają w oparciu o najnowsze standardy panujące w sieci.

Z chęcią poznamy Cię bliżej. Skontaktuj się z nami

W skrócie

Od kilku lat Dreampics dynamicznie rozwija się na rynku usług e-marketingowych i e-biznesowych. Zaczynaliśmy od tworzenia prostych stron internetowych na potrzeby mniejszych firm. Bardzo szybko zaczęliśmy rozszerzać nasze kompetencje oraz wiedzę na temat reklamy internetowej oraz rozwiązań e-biznesowych.

Z powodzeniem zaczęliśmy wprowadzać coraz to nowsze usługi dla naszych klientów, aby być stale na bieżąco z aktualnymi trendami panującymi na rynku reklamy internetowej.

Zaufanie

Przez lata dbania o najwyższą satysfakcję oraz wysoką jakość usług, zdobyliśmy ogromne zaufanie u naszych dotychczasowych klientów, którzy obecnie polecają nasze usługi dalej.

Nasze kompetencje

Posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie usług reklamy internetowej oraz e-biznesu. Tworzymy strony internetowe w Tarnowie, Krakowie oraz Rzeszowie. Współpracując z nami możesz możesz być pewien, że Twoja firma nabierze nowego blasku oraz zostanie zauważona przez potencjalnych klientów.

Design 80%
Programowanie 90%
Marketing 78%
Aplikacje internetowe 70%